Niepubliczna
Ogólnokształcąca
Szkoła Muzyczna I st.
"Elementarz"

Łączymy najlepsze cechy szkoły
artystycznej i prywatnej

Zapisz dziecko
Szkoła Podstawowa Katowice
Szkoła Artystyczna Katowice

Szkoła niepubliczna

 • mało liczne klasy
 • oferta zajęć dodatkowych
 • indywidualne podejście
Nauka gry - Szkoła Elementarz Katowice
Szkoła Muzyczna Katowice

Szkoła artystyczna

 • szybszy rozwój dziecka
 • alternatywna edukacja
 • kształcenie muzyczne
Szkoła Muzyczna w Katowicach
Prywatna Szkoła Podstawowa Katowice

Nasza szkoła

 • stałe godziny zajęć
 • rozszerzone programy
 • wszechstronna edukacja

Jeśli szukasz wyjątkowej placówki edukacyjnej dla swojego dziecka, Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. „Elementarz” spełni Twoje oczekiwania. To jednocześnie szkoła muzyczna, która jest inna niż wszystkie, ponieważ oferuje najmłodszym ogólne nauczanie oraz możliwość rozwijania zdolności artystycznych. Naszym atutem jest wyjątkowy program
kształcenia, a także indywidualne podejście do każdego dziecka, dzięki któremu możemy skutecznie rozbudzić w nim pasję do nauki i muzyki oraz otoczyć je należytą troską.
..

Dzieci o szkole

Opinie rodziców:

 • Nauka w szkole wpływa na codzienne emocje Olka - rozwija je i kształtuje. Największym zaskoczeniem dla mnie był jednak fakt, jak świetnie łączy muzykę z nauką matematyki - tłumaczy sobie różne zależności właśnie poprzez zasady muzyki.
  p. Anna Krukowiecka-Brzęczek
 • Chodzę do szkoły muzycznej Elementarz, bo tam się fajnie gra na pianinie. Jak się gra na pianinie, to można bardziej rozruszać palce.
  Jaś, uczeń 3 klasy
 • Małe klasy, w których zaobserwować można zindywidualizowane podejście do dziecka i uwagę skierowaną na każdego z nich, to istotny plus takiej edukacji.
  p. Karolina Ziółkowska
 • Gdyby nie nauka Filipa w „Elementarzu”, miałabym wątpliwości, czy wysłać mojego młodszego syna do szkoły w wieku 6 lat, jednak małe grupy, które zapewniają indywidualne podejście do uczniów oraz wychowawca „z powołania” pomogły mi podjąć tak ważną decyzję.
  p. Małgorzata Machaj
Zapisz dziecko

Elementarz to pierwsza na Śląsku Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia stworzona z myślą o najmłodszych. Podczas zajęć staramy się przede wszystkim pobudzić u dzieci ciekawość świata, rozwinąć ich talenty, a także przekazać istotne wartości. Doświadczenie w pracy z najmłodszymi daje nam możliwość lepszego zrozumienia ich potrzeb, co przekłada się na atmosferę w klasie i na zajęciach.

Uprawnienia szkół publicznych

Jesteśmy niepubliczną ogólnokształcącą szkołą muzyczną o uprawnieniach szkół publicznych.

Więcej niż zwykła szkoła

Zajęcia muzyczne oraz tradycyjna nauka wzbogacone są w naszej szkole o: 4 godziny języka angielskiego, zajęcia na pływalni, zajęcia plastyczne, informatykę, a także lekcje w plenerze i wycieczki krajoznawcze.

Indywidualne podejście do każdego ucznia

Zależy nam na stworzeniu komfortowych warunków nauki, dlatego w naszej szkole formujemy małe klasy, aby każdemu uczniowi poświęcać jak najwięcej uwagi oraz zapewnić indywidualne podejście.

Edukacja muzyczna

Kontakt z muzyką już od najmłodszych lat odgrywa znaczącą rolę w rozwoju i kształtowaniu postaw dziecka - nauka gry na instrumencie rozwija wyobraźnię i empatię, poprawia pamięć oraz zdolność uczenia się, a także korzystnie wpływa na komunikatywność i pobudza wrażliwość zmysłową.

Świadectwa i dyplomy państwowe

Akredytacja Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pozwala nam na wystawianie świadectw oraz dyplomów tożsamych ​z dokumentami wydawanymi przez placówki państwowe.

Stypendia i nagrody

Doceniamy zaangażowanie i dostrzegamy talenty, dlatego dla najzdolniejszych uczniów, w nagrodę za osiągane wyniki, prowadzimy specjalne programy stypendialne.

Nauka gry na perkusji Katowice
Skip to content